Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z psem jest niezwykłą szansą, aby wykorzystać energiczność swojego pupila, jednocześnie budować więź. Codzienne psoty wpływają pozytywnie na witalność zwierzęcia, tak jak i sprawiają uciechę opiekunowi. Zabawy warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. Na rynku odnajdziemy dużo rozmaitych kategorii zabawek dla psów, jednak jak zakupić tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę kupimy we wszystkich sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do rozmiarów naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, mogą być piłki z gumy, materiałowe czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak musimy myśleć o możliwości zadławienia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest za mała. Wybierając nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, kiedy jesteśmy opiekunami małych ras psów, jak pudle i yorki, dla których wybieramy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z psem na łonie natury świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób znaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie pies ma możliwość nabrania prędkości. Jeśli pies umie aportować, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o pasującej wielkości, aby psu wygodnie było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje ryzyko niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką podczas zabawy, dlatego mając na celu uniknięcie nieprzyjemnych wypadków szukajmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

gwizdek na psa